skip navigation

Alumni

Join us on our SJEB Alumni page on Facebook.

Alumni who graduated from the club or played 3 season with SJEB Rush.

99/00 Boys - Class of 2018
Tommy Anselmi  -  Delaware State University
Jonathan Burlingame -  Immaculata University
Tommy Anselmi  -  Delaware University
Jonathan Block  -  Rowan University
Jason Arakelian - Rowan Gloucester County
Preston Baughman  - Penn State Berks
Justin Bilderback  -  Wilkes University
Brad Bischoff  - Manhattanville College
Bryce Bovell  -  Stockton University
Billy Bruno  -  Uncommitted
Ryan Cruise   - Stevenson University
Farris El-Taher  - Rowan Gloucester County
Pedro Flor  -  Shenandoah University
Vilbert Fortulus  -  Stockton University
Zachary Garcia  -  Cabrini University
Brady Hochman  -  Millersville University
Andrew Jarret  -  US Naval Academy
Patrick Kavanagh  -  Uncommitted
Jeffrey  Kincaid  -  Rowan University
Vincent Lamina  -  Roanoke University
Zachary Malcolm   - Immaculata University
Matthew McNutt  -  Uncommitted
Harmon Nuss  -  Rowan University
Austin Ogren -   Rowan Univeristy
Matt Pattison  -  Randolph Macon College
Declan Riddell  -  Rowan University
Jared Schultes  -  Penn State University Park
Dom Spinuzza   - Hood College
Logan Stafford   - Arcadia Univeristy
Josh Stricken  -  William Patterson University
Brian Tierney  -  NC State
Sinan Tuzcu  -  Rutgers-Camden University
Rome Young  -  Manhattan University

99/00 Girls - Class of 2018 
Ashley Armanini  -  Thomas Jefferson University
Madison Batra  -  Penn State University
Viviana Caiman   -  Wilmington University
Olivia DeCaro  -  Wilmington University
Katherine Field -   Misericordia Univiversity
Kayla Grossman  -  Rochester Institute of Technology
Mia Lugiano  -  East Stroudsburg University
Tallulah Manalo-LaManna -   Loyola University Maryland
Gabrielle Marra  -  Jefferson University
Cassidy McErlain  -  Wilmington University
Julia Michael  -  Penn State University
Rylee Milligan -   Penn State Berks
Angelina Mowad   - Penn State University
Lauren Murray  -  Wilmington University
Alyssa Nazarok  -  Shepherd University
Natalie Pantaloon  -  Drexel University
Stefania Piantadosi  -  Binghamton University
Caroline Rockhill   - Thomas Jefferson University
Hannah Sareyka  -  Cedarville University
Sophia Spading    -Rutgers Camden University
Olivia Spector  -  Rennselear Polytechnic Institute
Hailey  Valence  -  Wilmington University
Morgan Van Dexter  -  Drexel University
Lauren  Wahl  -  Wilmington University
Abby Ward  -  Drexel University
Sydney Williams   - Thomas Jefferson Univ
Breanna Winder  -  Misericordia University

98/99 Boys - Class of 2017
Jacob Ayoub - St Joes University
Mason Bitar - Lehigh University
DJ Briggs - Ursinus College
Mitchell Brown - University of Rhode Island
Konstantino Dambalas - Rutgers Camden University
Jacob DeBroekert - Gwynedd Mercy
Ryan Dudek - Kings College
Matthew Fahey - Rowan University
Jacob Fulton - Rutgers Camden University
Nicholas Giangiulio - Mesericordia University
Max Jacobs - Tufts University
Irfan Jamil - Johns Hopkins University
Jay Jennings - LaSalle University
Alexander Levie - Northeastern University
Nicholas Levie - Northeastern University
Hunter Steele - Undecided
Ethan Mueller - Rutgers Camden University
Sean Murray - Franklin and Marshall
Peter O'Connor - Cabrini University
Miguel Oleaga - East Carolina University
Tommy Perrotta - DeSales University
Robert Sparrow - Shaw University
John Weeast - York College of PA
Conrad Williams - University of Rhode Island
Gregg Williams - Rutgers University - Camden
Pedro Flor - Rider University
Anthony Sulvetta - Ursinus College
Xavier Wilson - Georgia Court University

98/99 Girls - Class of 2017
Nayla Abney - Caltech - Pasadena
Natalie Acker - TCNJ
Shannon Ahern - Rowan University
Oonagh Breen - Moravian College
Hanna Dowd - Undecided
Gabrielle Fanfarillo - Chestnut Hill Colege
Daryan Fennal - Wilmington University
Abigail Fenton - Widener University
Amanda Fox - Roanoke College
Bridget Heist - Stevenson University
Mackenzie Hoffman - Mackenzie Hoffman
Alexis Johnson - Wilmington University
Taylor Koester - Campbell University
Alea Krouse - Philadelphia University
Cristina Laudisio - Marywood University
Lauren Lightcap - Rosemont College
Megan Lord - Gloucester County College
Sophia Marrone - Ithaca College
Alyssa Nanni - TCNJ
Karissa Paglione - Stevenson University
Sarah Patrignani Philadelphia University
Sarah Pellegrino - Penn State University
Megan Reardigan - Dusqueene University
Chloe Schappell - Keane University
Leah Schneidereit - Undecided
Madison Shelly - The Catholic University of America  
Jada Simon - Wesley College
Alexa Smith - Montclair State University
Kara Staudenmayer  -  Richard Stockton College
Camryn Tirado - St Francis University
Lauren Twaddell - Richard Stockton College
Lyndsey Vito - Rowan University
Madison Walenda - Tulane University
Anna Yannessa - Undecided

97/98 Boys - Class of 2016
Pierce Adams - Burlington County Community College
Christian Bik - Richard Stockton College (DIII)
Jesus Cardenas - Rutgers University 
Tim Cain - Rowan University (DIII)
George Charablilidis - Lycoming Colllege (DIII)
Ben Clark - Harvaford College (DIII)
Alex Clark - Harvaford College (DIII)
Ben Cochran - St Joes University (DI)
Christian D’Ascenzo - Ursinus College (DIII)
Jake Eger - Richard Stockton College (DIII)
Harrison Faulseit - Arcadia University (DIII)
Quinn Grossman - Bucknell University
Zack Goldberg - Temple University
Harrison Inglis - Elizabethtown College (DIII)
Jordan Ingram - Florida Gulf State University (DI)
Chris Kobsar - Rutgers Camden University (DIII)
Mario LaMorte - Rutgers Camden University (DIII)
Mario Mandescu - Rutgers Camden University (DIII)
Eamon McCarren - Bowling Green State University
Ryan McGlynn - Loyola University Maryland
Justin McCarthy - Burlington Coutny C.C. 
Oumar Sylla - Rutgers Camden University (DIII)
Geoff Schaefer - Monmouth University (DI)
William Stewart - East Stroudsburg University (DII)
Trevon Still - Villanova University
Chris Theis - St Joes University (DI)
Vivek Trivedy - Princeton University (DIII)
Gus Valeriano - California University of PA (DII)
Thomas Vieyra - Williamson College of the Trades (DIII)
Nate Weaver - Gordon College (DIII)
Harrison Williams - University of Arizona
Harrison Wenzel - Union College (DIII)
Matt Wolf - Rowan University (DIII)

97/98 Girls - Class of 2016
Taylor Brady - Shippensburg University (DII)
Gabby Bruno - DeSales University (DIII)
Spencer Campbell - James Madison University (DI)
Kylie D'Ambra - St Joes University (DI)
Vanessa Earley - Keane University (DIII)
Gabrielle Giacobbe - Rowan University (DIII)
Chelsea Fadio - Kutztown University (DIII)
Kaylee Frapaul - Penn State - Berks (DIII)
Jada Fields - Philadelphia University (D2)
Emily Frazee - Richard Stockton College (DIII)
Delhi Fynes - Philadelphia University (DIII)
Alexa Karakitsios - Philadelphia University (DII)
Payton Langerholm - Rowan University (DIII)
Elisabeth Legge - Drew University (DIII)
Gianna Morrone - Philadelphia University (DII)
Francesca Neuman - James Madison University (DI)
Erin Sullivan - Philadelphia University (DII)
Alyssa Torres - Rosemont College (DIII)
MaryKate Ulmer - Philadelphia University (DII)
Robin Young - Kutztown University (DII)

96/97 Boys - Class of 2015
Andrew Blade - Shippensburg University (DII)
Billy Walenda - Eastern University (DIII)
Erik Webster - Kings College 
Kyle Lochbihler - St Josephs University (DI)
Kyle Sullivan- Arcadia University (DIII)
Marc Acchitelli - Shippensburg University (DII)
Matthew Giangiulio - Kings College 
Michael White - West Chester University (DII)
Ryan Beebe - Rutgers University
Phillip Mastoridis - Rowan University (DIII)
Thomas Brady - University of Pennsylvania
Zachary Jung - Drexel University

96/97 Girls - Class of 2015
Alexis Tunney - Albright College (DIII) - Pre-Med
Arden Sulit - Mt St. Marys (DIII) - Biology
Cathryn McCarry - Rowan University (DIII) - Physical Therapy
Cheyenne Zube - Kean University (DIII) - Physical Therapy
Elizabeth Fenton - Salisbury (DIII) - Exercise Science
Erica Monte Carlo - Kutztown University (DII) - Undecided
Karissa BourBeau - Wagner College (DIII) - Physicians Assistant
Marissa Pagano - Stockton College (DIII) - Undecided
Nicole Zasso - West Chester University (DII)
Sarah Bresna - Pace University (DIII) - Nursing
Sydney Coleman - Widener University (DIII)  - Nursing
Melissa Peel - Rutgers Camden (DIII)
Payton Goad - Syracuse University

95/96 Boys 
- Class of 2014
David Armbruster - William Patterson University (DIII)
Nick Auleta - Richard Stockton College (DIII)
Colin Andrews - NC State University
Jake Bleyhl - NJIT (DI)
Joseph Fiore - Cabrini College (DIII)
Ben Gialoreto - Rutgers Camden University (DIII)
Matthew Gooden - Rutgers New Brunswick 
Chris Huster - Rowan University
Tyler Jones - Chestnut Hill (D2)
Stephen Karakitsios - Rutgers Camden University (D3)
Ryan Kelly - Villanova University
John Magrino - Richard Stockton College
Vinny Palmucci - Rowan University (DIII)
Keith Santini - Rowan University (DIII)
Alec Sery - University of Nebraska
Thomas Sheehan - Swarthmore University (DIII)
Brendan Werner - Ursinus Colllege (DIII)

95/96 Girls 
- Class of 2014
Brooke Beatty – Montclair University (DIII)
Kayla Bertolino – Wagner College (DI)
Sarah Buchanan – Misericorda University (DIII)
McKenzie Chiola – Millersville University (DII)
Paige Chladek – Wagner University (DI)
Zoe Conover – Winthrop University (DI)
Carin Essex - Wilmington (DII)
Alex Glickman – Montclair University (DIII)
Devon Goetze - California University of Pennsylvania (DII)
Mikaela Golini - Stevenson University (DIII)
Hayley Grimm – Rowan (DIII) 
Danielle Kitzinger – Rowan University (DIII)
Maryann Nowlan – Kutztown University (DII)
Kelsey Vick - Goldy Beacon (DII)
Kathryn Rockhill – Bloomsburg University (DII) 
Gianna Sachetti – Kean University (DIII)
Nicole Swindell - James Madison University (DI)
Taylor Tighe - Westchester University (DII)
Ashton Wagner - Temple University (DI)
Jessica Welsh - UNC Wilmington (DII)

94/95 Boys - Class of 2013
Nick Auleta - Richard Stockton College (D3)
Chris Ferrari - Mercyhurst College (D2)
Timmy Jackson - Chestnut Hill College (D2)
Jared Madrid - Rutgers-Camden University (D3)
Trevor Tierno - Rutgers-Camden University (D3)
Jacob Love - Rutgers-Camden University (D3)
Matt Ryback - M.I.T. (D1)
Eric Jordan - St Joes University (D1)
Daniel Bermudez - Goldy Beacon (D2)
Micky Smyth - Elizabethtown College (D3)
Matt Brown - Quinipaic University
Jarred Madrid - Rutgers Camden University (D3)
Alex Ganci - West Virginia University
Vince Guzzo - Rowan University (DIII)
Ethan Messinger - New York University
Brendan Parker - Gloucester County Community College (NJCAA)
Shane Patterson - Rowan University (DIII)

94/95 Girls - Class of 2013
Taylor Nichols - Stockton College - DIII
Alexandra Edelman - Susquehanna University - DIII
Zhane Joseph - University of Bridgeport - DII
Kaitlyn Buoni - Davis & Elkins College - DII
Allegra Ondrejka  -  Long Island University  -  DI
Shannon Reardigan  -  Philadelphia University - DII
Tori Shinkowitz - Long Island University - DI
Megan Sullivan - Temple University - DI
Sara Armor - University of Mary Washington - DIII
Alexa Rubino - Stockton College - DIII
Madison Hogan - Old Dominian - DI 
Ciara Conley - James Madison - DI
Jamie Simone - NJIT - DI
Paishants DePalma - Rider University DI
Tracey Cadogan - George Mason - DI
Danielle Kitzinger - Rowan University 2 DIII

93/94 Boys - Class of 2012
Luke Dale - Virginia Tech
Nema Buruschkin - Rutgers-Camden University (D3)
Tyler Arsenault - Usinus College (D3)
Joe Devlin - Catholic University
Jared Evans - Ohio State
Zev Fayer - Rutgers-Camden University (D3)
Michael Grossman - USCB
Colin Sibillia - Misericordia University (D3)
Tim Sost - Richard Stockton (D3)
Max Spencer - Weidner University (D3)
Chase TenBrook - Franklin & Marshall (D3)
Rob Vogel - Duke University
Bobby Briggs  - LaSalle University (D1)
Ryan Schroy - Philadelhpia University (D2)
Richard Ongaro - VCU (D1)
Greg Biggiani - Lafayette College (D1)
Grgo Sevo - Montclair State University (D3)

93/94 Girls - Class of 2012
Emily Auwarter - Catawba University (D2)
Gabby Bannister - Rowan University (D3)
Rebecca Barb - Nova Southeastern University (D2)
Alexa Bergy - Philadlephia Univeristy (D2)
Sara Conover - Penn State - Berkley (D3)
Kaitlin Cooper - Universtiy of Indiana, PA (D2)
Melanie Gliatto - Catawba University (D2)
Elena Grady - William Paterson University (D3)
Kelly Kane - East Stroudsburg University (D2)
Morgan McDivitt - Richard Stockton College (D3)
Kristen Niedrach - Cornell University (D1)
Kelly Schuitema - Floriday State University
Brianne Scott - Post University (D2)
Danielle Spinuza - Chestnut Hill University (D2)
Danielle Stanley - Universtiy of Indiana, PA (D2)
Sarah Strang - Keane University (D3)
Ciarra Stroud - Richard Stockton College (D3)
Katie Vecchio - Gerogian Court University (D2)

92/93 Boys - Class of 2011
Joey Adams - Muhlenberg College (D3)
Joey Auleta - Rutgers Camden University (D3)
Matt Bryan - Merchant Marines Academy (D3)
Eric Curty - Rutgers Camden University (D3)
DaQuan DeSesso - Philadelphia University (D2)
Josh Edgar - Saint Josephs University (D1)
Jonathan Fredericks - Philadelphia University (D2)
Kyle Gleissner - Widener University (D3)
Christopher Grimes - NJIT (D3)
Tyler Heyser - University of Scranton (D3)
Evan Kerstetters - St Josephs University (D1)
Frederick Kissinger - Chestnut Hill College (D2)
Seth Levy - Pittsburg-Bradford College (D3)
John Mauger - Widener University (D3)
JT Maurer - Villanova Univeristy (D1)
Tommy Nowlan - Dickinson College (D3)
Ryan Reardigan - Drexel University (D1)
Dominic Rodriguez - Philadelphia University (D2)
James Ruff - Philadelphia University (D2)
Luke Sande - Clemson University
Jason Schwab - Cornell University
David Schlatter - University of New Hampshire (D1)
Nick Tierce - Stevenson College (D3)
Brandon Trojak - Montclair State University (D3)
Vincent Verchio - Rowan University (D3)
Derek Welsh - Misericordia University (D3)
Robby Wiacek - Misericordia University (D3)

92/93 Girls - Class of 2011
Desiree Allard - York College (D3)
Katie Atmore - Burlington County Community College (JCC)
Jillian Baltz - Gettysburg College (D3)
Rachel Copare - Richard Stockton College (D3)
Jessica Figueroa - University of Delaware (D1)
Taryn Hatcher - Rutgers University 
Taylor Hennessy - Stevenson Univeristy (D3)
Jacqueline Holtzmam - Sailsbury University (D3)
Stephanie Kirchner - Richard Stockton College (D3)
Carly Kliment - Marywood University (D3)
Kelsea Kneisel - University of Delaware (D1)
Gabby Kuhar - Stevenson University (D3)
Sara Lands - Salisbury University (D3)
Shelby Lyon - University of West Virginia (D1)
Mellissa Normant - University of Mississippi 
Mackenzie Pezzi - Elizabethtown College (D3)
Kierstan Smith - University of Delaware (D1)
Janinie Wong - Mercyhurst College (D2)

91/92 Boys - Class of 2010
Giovanni Tacconelli - Iona University (D1)
M.J. Nestor - Iona University (D1)
Luca May - Dickinson College (D3)
McKenzey Scott - St. Leo University (D2)
Colin McFadden - University of Scranton (D3)
Terrell White - University of Chicago (D1)
Brendan Layden - Millersville University (D3)
Tyler Rau - Millersville University (D3)
Max Limone - Rutgers University
Milton Tucker - Camden County College (JC)
Tommy Meehan - Burlington County College (JC)
Shane Lavin - Millersville University (D3)
Alec Golini - Lafayette College (D1)
Alec Schuler - Millersville University (D3)
Rocco Gambino - Rutgers University - Camden (D3)
Jerry Guzzo - Rutgers University - Camden (D3)
Shane Lavin - Millersville University (D3)

91/92 Girls - Class of 2010
Katie O’Keefe - Drew University (D3)
Lisa Clarke -Elizabeth Nazarene College (D3)
Rebecca Stinger - Caldwell College (D2)
Sara Volk-Perez - Arcadia University (D3)
Morgan Gabriel - Shepard University (D3)
Samantha O’Donovan - Richard Stockton College (D3)
Sierra Galati - Montclair State University (D3)
Ally Glasser - Richard Stockton College (D3)
Rachel Reustle - Rutgers University
Jacqueline Dunn - Virginia Weslyn University (D3)
Jennie Karp - Muhlenburg University (D3)
Kristen Mortelliti - Felician College (D3)
Dana Kelly -
Alex Hogan - Eckard College (D3)
Eileen Tarnowski - West Chester University (D3)
Morgan Torres - Rowan University (D3)   

90/91 Boys - Class of 2009
Kevin Davis - Monmouth University (D1)
Rob Nowlan - Lehigh University (D1)
Giancarlo Granese - La Salle University (D1)
Kevin Curran - Loyola College  (MD) (D1)
Glenroy Chapman - La Salle University (D1)
Austin Johnson - La Salle University (D1)
Alex Weidman - Monmouth University (D1)
Kameron Teel - Immaculate College (D3)
Nick Tierno - Dickinson College (D3)
Michael Bryan - St. Josephs University (D1)
Joseph D’Ascenzo - Holy Cross University (D1)
Caleb Garza - Connecticut College (D3)
Cory Hennessey - Wesley College (D3)
Matthew Schofiet - Cornell University (D1) 
Clayton Harper - Rowan University (D3)

90/91 Girls - Class of 2009
Katie Harris - High Point University (D1)
Kaitlyn Stackhouse - High Point University (D1)
Maria Grady - TCNJ (D3)
Kira Klimente - Allaghaney College (D3)
Farrell Pomponio - Georgian Court University (D2)
Lindsay Garbowski - Richard Stockten College (D3)
Dayna Rowe - Allaghaney College (D1)
Kaitlyn McFaddenn - Loyola Maryland University (D1)
Jessica Faford - University of Delaware (D1)
Jessica Talarico - CW Post Long Island (D2)
Sara Doyle - Wesley College (D3)
Ty Abillia - University of DC (D1)
Rachael Carlson - Richard Stockton College (D3)
Laura Kurash - Wesleyan College (D3)
Nikki Kuhar - Marist College (D1)
Laura Sharp - Neuman College (D3)
Devin Brewin - East Stroudsburg (D2)
Laura Kurash - Weslyn University (D3)
Alyssa Kelly - University of Vermont (D1)

89/90 Boys - Class of 2008
Arek Aragil - Kean University (D3)     
John Cicalese - TCNJ (D3)     
Michael Cohen - Ursinus College (D3)     
Jonathan Cooke - Marist College (D1)     
Michael Dunn - US Merchant Marine Academy (D3)     
Nico Galati - St. Joseph’s University (D1)     
Gregory Germscheid - DeSales University (D3)     
Matthew Germscheid - DeSales University (D3)    
Brendan Lowe - Stevens Institute of Technology (D3)    
Jake McPaul - St Josephs University (D1)     
Dan Pinto - Misericordia College (D3)
Salvatore Pistone - Richard Stockton College (D3)     
Brandon Sibillia - Carnegie Mellon University (D3)     
Brian Timpano - Salisbury University (D3)

89/90 Girls - Class of 2008
Booke-Ann Chmura - Rutgers-Camden University (D3)     
Kelly Crawford - Wesley College (D3)     
Kira Climenti - Allegheny College (D1)     
Megan Devlin - St. Joseph’s University (D1)     
Mellissa Eiding - Coast Guard Academy  (D1)
Caitlin Fox - University of Tampa (D1)     
Jessica Faford - Marist College (D1)     
Lindsay Garbowski - LaSalle University (D1)     
Samantha Glasser - Stockton College (D3)     
Maira Grady - TCNJ (D3)     
Dana Jarrow - Rutgers-Camden (D3)     
Colleen McGroarty - Westchester University (D1)     
Allison Miller - Virginia Tech University (D1)     
Allison Nickles - Seaton Hall University (D1)     
Caitlin Simmons - Lebanon Valley College  (D3)     
Katie-Jean Vandzura - Houghton College  (D3)

88/89 Boys - Class of 2007
Sean Cunningham - Messiah College (D3)     
Michael Regan - Richard Stockton (D3)     
Jim Clementi - Ramapo College (D3)     
Hollis Irvine - US Merchant Marine Academy (D3)     
Andrew Ocbo - Rowan University  (D3)    
Jake Dunn - Rowan University (D3)     
Nick Talarico - Wesley College (D3)     
Brian Simek - Richard Stockton (D3)     
Joe Clementi - Arcadia University (D3)     
Garrison Caraffa - Drexel University (D1)     
Drew Von Bargen - Monmouth University (D1)     
Chris Lewandowski - Arcadia University  (D3)    

88/89 Girls - Class of 2007
Mellissa Sanger - LaSalle University (D1)  
Brielle Bogan - Wesley College (D3)    
Jenna Arnold - Westchester University (D2)     
Michelle McKinley - Drexel University (D1)     
Danielle Bove - Rutgers-Camden Univeristy (D3)     
Christine Frazer - Lebanon Valley (D3)     
Katie Hazzard - Montclair State (D3)     
Christine Lang - Drexel University (D1)    
Randy Vizoco - Kean University (D3)     
Jennifer Arnold - Westchester University (D2)    

87/88 Boys - Class of 2006
Evan Jaep - Hofstra University (D1)     
Jason Dugan - Rowan University (D3)    
Kyle Evans - Lehigh University (D1)     
Matt Edgar - Dickinson University (D3)     
Tony Pinto - Dickinson University (D3)    
Joel Sanger - CW Post Long Island University (D2)     
Rich Stone - George Mason University (D1)     
Carmen Schiavo - University of New Haven (D1)    
Danny Arnold - Rowan University (D3)     
Jason Depre - Randolph Macon College (D3)    
Geoff Dreher - Franklin & Marshall (D3)    
Ryan Scully - Columbia University (D1)     
Todd Sheridan - Stevens Institute of Technology (D3)   
Billy Swetra - James Madison University (D1)     
Jason Castaldo - Ramapo College (D3)    
Jarek Harris - Lincoln Univeristy (D3)   

87/88 Girls - Class of 2006 
Angela Picking - Slippery Rock University (D2)     
Casey Harper - Gettysburg College (D3)     
Mellissa Scully - Richard Stockton University (D3)     
Jill Limone - College of Charleston (D1)     
Dana Walters - Rutgers-Camden University (D3)     
Courtney Dougherty - Richard Stockton College (D3)

86/87 Boys - Class of 2005
Jacob Denney - Kean University (D1)     
Bill Pinto - Hofstra University (D1)    
Kevin McClintock - Montclair State University (D3)    
Kyle Levers -McDaniel University (D3)     
Dave Arnold - Merchant Marine Academy (D3)    
Sam Fenwick - Carnegie Mellon University (D3)    
John Knopp - Hofstra University (D1)    
Brent Sanmartino - La Salle University (D1)    
Andrew Simmons - Rutgers-Camden (D3)     
Nick Ruskoski - The College of New Jersey (D3)    
Jelani Joslyn - University of New Haven (D1)     
Tom Johnson - St Josephs University (D1)     
Max Papperman - Hobart College (D3)    
Rich Baker - Monmouth University (D1)  

85/86 Boys - Class of 2005
Kyle Crego - Kean University (D1)     
Troy Sattin - University of Delaware (D1)     
Mike Itri  - Richard Stockton College (D3)     
Devon McGrann - Lafayette College (D1)     
Daniel Wu - Eastern College (D3)   
Zach Lees - Johnston St. (D3)     
Brian Melchionni - Univeristy of Virginia (D1)     
Keith Novack - Kean Univeristy (D3)     
Nick Rotelli - Wilmington College (D3)     
Justin Santora - Wesley College (D3)

84/85 Boys - Class of 2004
Brian Lloyd - Rowan University (D3)     
Rob Gambino - Rutgers-Camden University (D3)  
Joe Grayauskie - St Josephs University (D1)     
Kyle Peters - University of Delaware (D1)    
Ian Sylvester - University of Delaware (D1)    
Matt Abate - Arcadia University (D3)     
Ryan Heins - Temple University (D1)     
Cole Lacey - Wesley College (D3)     
John DiMarco - Drew University (D3) 
John Jordan - Monmouth University (D1)

83/84 Boys
 - Class of 2003